HAKKIMIZDA

Bizim Hikayemiz

 

     Türkiye Cumhuriyeti, ölmeyi tercih eden asil bir milletin şahlanışı olarak küllerinden yeniden doğmuş yüce bir devlettir. Bu süreçte Türkiye Cumhuriyeti büyümek için enerjiye yatırım yaptığında, maalesef bunu sanayiye ve evlere ulaştıracak zanaatkâr ve sanatkâr elektrikçileri bulmakta zorlanmıştır.

     1950'li yıllara gelindiğinde, Gaziantep bölgesindeki bu sıkıntıyı fark eden değerli büyüğümüz Mehmet Celal ANNAÇ Bey, şehirdeki bu sıkıntıyı giderebilmek için canla başla mücadele etmiştir. Gaziantep'e elektrik enerjisi verildiğinde değerli büyüğümüz Mehmet Celal Bey elektrikçilik mesleği ile 1952 yılında "ANNAÇ Elektriği" kurarak, özellikle bölgemizdeki elektrik ve enerji sorunlarını çözmede öncü olmuştur. Bu ilk göz ağrısı iş yerimiz Gaziantep’in elektrik sektöründe ilklerinden birisi olmuştur.

     Zamanla Mehmet Celal Bey elektrik sektörü tecrübelerini oğullarına da aktararak yalnızca Gaziantep’e değil Güneydoğu Anadolu Bölgesine de hizmet vermeye başlamıştır.

     Ailenin fertlerinin de elektrik sektöründe uzmanlaşması sonucu Mehmet Celal Bey’in büyük oğlu Bekir ANNAÇ, 1978 yılında "Lider Elektrik" adı altında faaliyetlerine başlayarak 1996 yılına kadar Gaziantep ve çevre illere hizmet vermiştir.

     Diğer bir aile ferdi ve aynı zamanda Mehmet Celal Bey’in küçük oğlu olan Celal ANNAÇ ise 1983 yılında ‘ANNAÇ Elektrik’i kurarak 1996 yılına kadar faaliyetlerine devam etmiştir.

     Sektörün sorununa çözüm üretmek için birlikten güç doğduğuna inanan aile bireylerimiz, 1996 yılında Bekir ANNAÇ, Celal ANNAÇ ve Bekir Özcan ANNAÇ tarafından L-W ve H-W malzeme satışına yönelik olarak AN-EL Elektro Teknik San. ve Tic. Ltd. Şirketini kurmuş ve aynı çatı altında faaliyetlerine devam etmektedirler.

     Şuan da sunduğu hizmet kalitesi ve 6000 m² kapalı alan üzerinde 8000 çeşit ürünü stoklayıp pazarlayan bir firma olarak Türkiye'nin alanında sayılı firmaları arasında hak ettiği yeri almıştır.

     Şirketimiz her yıl kendini yenileyerek Globalleşen Dünya şartlarının gereksinimlerini yerine getirmeye devam etmektedir. Kendisini çağın getirdiği yeni bilgilerle sürekli yenilemekte, tecrübesine tecrübe katmaktadır.

     Şirketimiz elektrik sektöründe Dünya ve Türkiye'nin en iyi üreticileri olan firmaların distribütörlüğünü yapan lider bir firmadır. Diğer yandan Fabrika sistemleri üzerine yaptığımız kaliteli çalışmalarla teknolojinin altına imza atmaktadır.

     Gaziantep'ten Türkiye'nin ve dünyanın her yerine yayılan müşteri ağımız ile siz değerli müşterimizle karanlığı aydınlatmaya AN-EL olarak sizlere kesintisiz hizmet sunmayı bir borç biliriz.

     AN-EL olarak misyonumuz, bilgi birikimiz, vazgeçilmez ilkelerimizle Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu amaçla müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

     Dünyada her an değişen ve gelişen teknolojik gelişmeleri izleyerek ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükseltmek. Sektördeki lider firmalarla kalitede rekabet etmek. Yaptığımız/Yapacağımız yatırımlarla yeni istihdam alanları oluşturarak ülke ekonomisine destek olmak.